Луцька спеціалізована загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Історія школи

Нашій школі  74 роки. Літочислення ведеться з 1946 року. Але, як вдалось встановити під час роботи в державному архіві Волинської області, школа № 5 набагато старша. Вона була з польською, чеською, єврейською мовами викладання.

З 1946-1947 н. р. школа № 5 відкрита як неповна середня школа з російською мовою навчання.  Першим директором школи з російською мовою навчання був Четверяков  Михайло  Микитович, учасник Другої світової війни. У той час школі не вистачало робочих приміщень: було всього 6 класних кімнат, учительська, 1 кабінет, спортивна зала. Учні сиділи по троє за партою і навчались у три  зміни.

Школа швидко «росла», і в  1949 р. в ній працював уже  31 педагог. У  1959 році школа розпочала свою діяльність в  будівлі по вулиці Артема,  сьогодні – це проспект Перемоги, 16. З 1961 р. школа отримала статус загальноосвітньої з поглибленим вивченням англійської мови. У 2003 р. – присвоєно статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської та німецької мов.

Сьогодні Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 – це школа із сучасною матеріально-технічною базою, це 18 навчальних кабінетів,  з них 5 творчих лабораторій, 3 комп’ютерні кабінети, шкільна мережа учбових сайтів, бібліотека. Активно функціонують і 3 шкільні музеї: Музей Бойової Слави,  Музей народознавства, Музей історії школи.

Директором школи є Півницький Валерій Борисович, вчитель історії та правознавства, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Догори