Луцька спеціалізована загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Літнє оздоровлення

Щорічно в школі з початком літніх канікул розпочинає свою роботу табір з денним перебуванням «Сонечко». За кошти державного бюджету зазвичай оздоровлюється 100 дітей пільгових категорій. В таборі працює 10 вихователів, вчителі мовних гуртків, інструктор з фізкультури, медична сестра, 4 техпрацівників, кухар та 2 помічника кухаря; директор табору і заступник директора табору з денним перебуванням (усього 23 чоловік).

літній табір

Табір працює щоденно з 9.00 до 15.00 протягом 14 днів. Режим роботи табору:

9.00 – 9.15 – Прийом дітей. Сонячний заряд бадьорості

9.15 – 9.30  – Ранкова гімнастика

9.30 – 9.40  – Лінійка

9.40 – 10.00 – Справи загонів. Проведення інструктажів

10.00 – 10.30 – Сніданок

10.30 – 12.00 – Відпочинок. Прогулянки на свіжому повітрі

12.00 – 13.30 – Мовні заняття

13.30 – 14.00 – Обід

14.00 – 14.45  – Музично-розважальні програми. Загальнотабірні заходи.

14.45 – 15.00 – Підсумкова лінійка

Виховна робота табору спланована за наступними напрямками виховання:

  • громадянське та військово-патріотичне виховання;
  • превентивне виховання;
  • сприяння творчому розвитку особистості;
  • формування здорового способу життя;
  • моральне виховання;
  • художньо-естетичне виховання;
  • екологічне та трудове виховання.

табір 5 школа

Працюють мовні гуртки (англійська, німецька) за напрямом «Подорожуємо світами». Усі 100 вихованців табору задіяні у гуртковій роботі.

Працівники шкільної їдальні організовують калорійне та різноманітне харчування, багате м’ясними та овочевими стравами. Систематично дітям дають випічку, вітамінні компоти, соки, фрукти. В таборі всі діти є членами «Спілки чистих тарілок», тому вихователі наполягають на тому, щоб діти з’їдали все і здавали в мийку чисті тарілки. За період роботи табору з денним перебуванням «Сонечко» дотримання стану чистоти, харчування дітей, документацію перевірють фахівці відповідних служб.

Медичне обслуговування організовано на хорошому рівні. Медсестра чітко виконує свої функції по забезпеченню чистоти і порядку і їдальні, бракеражу приготування страв, огляду дітей, миття рук перед прийомом їжі, дотримання режиму роботи табору.

Луцьк табір для дітей

З метою охорони здоров’я і життя дітей вихователі проводять інструктажі з техніки безпеки перед кожним виходом дітей за межі шкільного двору з відповідною реєстрацією у журналі. Чітко і своєчасно ведеться уся загонова і табірна документація.

Робота всього штату табору створює сприятливі умови для хорошого відпочинку дітей, покращення їх настрою і психологічного розвантаження.

Догори