Луцька спеціалізована загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Результативність участі в олімпіадах та конкурсах

Робота з обдарованими дітьми в спеціалізованій школі № 5 ведеться в різних напрямах з урахуванням інтересів учнів та з метою всебічного розвитку школярів. Педколективом школи забезпечується інтелектуальний, естетичний та фізичний розвиток дітей через залучення їх в роботу в науковому товаристві, участь в предметних олімпіадах і конкурсах, спортивних змаганнях, художній самодіяльності, фольклорних колективах.

На початку року був створений та затверджений План заходів щодо роботи з обдарованою молоддю школи на 2019-2020 навчальний рік, була проведена відповідна діагностична робота, яка допомогла виявити здібності учнів, їх потенційні можливості, з ними  ведеться постійна робота зі сторони вчителів та психолога.

Питання про роботу з обдарованими дітьми систематично заслуховується на різних рівнях: на засіданнях при директорові, на засіданнях предметних методичних комісій та методичної колегії школи, на засіданнях педагогічної ради школи.

Виходячи з аналізу результативності роботи з обдарованими дітьми за рік, складається аналітичні довідка та планується робота на наступний навчальний рік.

У жовтні 2019 року пройшов І (шкільний) етап олімпіад з базових дисциплін, переможці якого (65 учнів) взяли участь в міських предметних олімпіадах, з них 28 учнів стали призерами міських олімпіад, що складає 43,7%, а саме:

10 учнів здобули І місце;

4 учня – ІІ місце;

14 учнів – ІІІ місце.

 

І ІІ ІІІ
інформаційні технології Пішова П., 11-А (Яковлєва В.В., Відринський Б.В.)

Юдаков О., 11-А (Яковлєва В.В., Відринський Б.В.)

російська мова Кузьменко С, 10-Б (Гончарук Т.В., Сичевська О.І.)

Драгонат П., 11-А (Сисюк З.В., Сичевська О.І.)

Шинкалюк А., 9-А (Сичевська О.І., Гончарук Т.В.)

англійська мова Кобзар А., 10-Б (Васьковська Т.І.)
фізика Пішова П., 11-А (Білик О.О.)
трудове навчання Круковець П., 10-А (Лін В.В.)
астрономія Пішова П., 11-А (Білик О.О.)

Кобзар А., 10-Б (Цюриць С.С.)

російська мова Виноградська Д., 10-А (Гончарук Т.В., Сичевська О.І.)

Рикальський А., 9-А (Сичевська О.І., Сисюк З.В.)

німецька мова Круковець П., 10-А (Марчук Л.П.)
інформатика Юдаков О., 11-А (Яковлєва В.В., Відринський Б.В.)
інформаційні технології Лєгостаєва А., 9-Б (Яковлєва В.В.,

Відринський Б.В.)

Середюк Д., 9-В (Яковлєва В.В.,

Відринський Б.В.)

Мелешко Я., 8-Б (Яковлєва В.В.,

Відринський Б.В.)

українська мова Літвінчук Д., 9-В (Чижик І.Г., Сидун Л.П.)
історія Зленко В., 8-Б (Гребенюк В.О.)
хімія Лисковець А., 11-А (Пеньковська Н.Є.)
англійська мова Патейчук У., 9-Б (Патейчук Н.І.)

Прокопович В., 9-Б (Патейчук Н.І.)

географія Разумовський А., 11-Б (Бондаренко Л.І.)
фізика Лаговська С., 9-Б (Цюриць С.С.)
біологія Мороз В., 11-Б (Поляниця О.І.)
математика Кобзар А. 10-Б (Малихіна І.О.)

Лук’янчук К., 6-А (Дибайло Н.В.)

Притула Д., 7-Б (Тищенко Л.Ф.)

 

Цього року 10 учнів школи стали призерами ІІІ (обласного) етапу олімпіад з англійської мови, астрономії, німецької мови, російської мови, та  інформаційних технологій:

1 учень здобув І місце;

5 учнів – ІІ місце;

4 учня – ІІІ місце.

 

І ІІ ІІІ
англійська мова Кобзар А., 10-Б (Васьковська Т.І.)
німецька мова Круковець П., 10-А (Марчук Л.П.)
інформаційні технології Юдаков О., 11-А (Яковлєва В.В., Відринський Б.В.)
російська мова Виноградська Д., 10-А (Сисюк З.В., Гончарук Т.В.)

Рикальський А., 9-А (Гончарук Т.В., Сичевська О.І.)

Шинкалюк А., 9-А (Гончарук Т.В., Сичевська О.І.)

астрономія Пішова П., 11-А (Білик О.О.)

Кобзар А., 10-Б (Цюриць С.С.)

російська мова Кузьменко С, 10-Б (Гончарук Т.В., Сисюк З.В.)

Драгонат П., 11-А (Сисюк З.В., Сичевська О.І.)

 

Що стосується науково-пошукової та дослідницької роботи, у 2019-2020 навчальному році на конкурс було представлено 7 робіт з англійської мови, хімії, української мови та інформаційних технологій, 4 роботи стали призерами (57,1%), а саме:

3 учня здобули ІІІ місце;

1 учень – І місце.

І ІІ ІІІ
хімія Лисковець А., 11-А (Пеньковська Н.Є.)
англійська мова Кобзар А., 10-Б (Кузьмінська Ю.О.)

Юдаков О., 11-А (Панчишин О.І.)

Солтисюк Д., 11-Б (Мельник А.О.)

 

 

В ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту наукових робіт взяли участь 3 учнів, всі стали призерами:

Юдаков О., 11-А – І місце з інформаційних технологій;

Пішова П., 11-А – І місце з експериментальної фізики;

Бєлих Д., 10-Б – ІІ місце з німецької мови.

Пішова П. 11-А клас зайняла ІІ місце у міжнародному конкурсі «Техно-еко».

Нижче поданий порівняльний аналіз зайнятих призових місць за останні роки:

2011-

2012 н.р.

2012-2013 н.р. 2013-2014 н.р. 2014-2015 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р. 2019-2020 н.р.
Міські олімпіади 18

(+5)

28 (+3) 30 (+6) 30

(+7)

25

(+4)

31

(+3)

38 (+7) 35

(+8)

28
Обласні олімпіади 2 3 5 6 6 8 10  

8

10
Всеукраїнські олімпіади 1 1 2 2 1
Міський конкурс-захист 4 2 7 7 5 7 4 5 4
Обласний конкурс-захист 1 2 2 3 2 3
Всеукраїнський конкурс-захист 1 1

 

Протягом 2019-2020 н.р. учні школи успішно брали участь в різноманітних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах з різних предметів.

Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка:

Гуменюк Даниїл – 5-В – ІІІ (Чижик І.Г., Шимчук Л.В.)

Сирота Тетяна –  9-Б – ІІІ (Сидун Л.П.)

Півнюк Дарія – 10-А – ІІІ (Сидун Л.П.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика:

Панько Анастасія – 7-В – ІІ (Сидун Л.П.)

Пашинська Дарина – 4-Б – ІІ (Матерецька Р.М.)

99 учнів школи взяли участь в Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру-2020”, 4 з них показали відмінний та 18 – добрий результат.

У 2019-2020 працював шкільний “Євроклуб” під керівництвом вчителя англійської мови Біщук Г.В. У вересні 2019 року члени Євроклубу, команда учнів 10-11 класів стала переможцем міжнародного проекту «Вперед до майбутнього» та відвідала республіку Польща, у рамках прикордонної співпраці.

Кураторами роботи з розвитку естетичної обдарованості є заступник директора з виховної роботи Іванюк А.І. та педагоги-організатори
Дужич О.О., Піддубна А.М.

З метою художньо-естетичного виховання та сприяння творчому розвитку особистості проводилися виставки дитячих малюнків з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – справа кожного!», «Наш друг – світлофор», конкурс осінніх композицій «Осінній букет», виставка учнівських стінгазет до Дня працівника освіти та до новорічно-різдвяних свят «Новорічний калейдоскоп». Завдяки активній участі учнівського самоврядування та батьківського активу школи організовувалися загальношкільні свята до Дня працівників освіти «Учитель – перед іменем твоїм…», «Світо зірок», «Місто дитячих посмішок», «Святий Миколай у гості завітав», новорічні ранки, вечори та дискотеки, культпоходи в музеї, театри, кінотеатри та розважальні заклади міста.

У вересні 2019 р. було організовано «Ярмарку гуртків» з метою залучення учнів школи до гурткової роботи, забезпечено участь дітей у святі ПУМу «День відкритих дверей». У школі працювало 4 гуртки художньо-естетичного виховання: гурток хорового співу «Радість» (керівник – Піддубна А.М.), гурток вокально-хорового співу «Гармонія» (керівник – Дужич О.О.), гурток хореографії «Грація» (керівник – Плонська О.М.), гурток образотворчого мистецтва «Кольорова палітра» (керівник – Розкладай Л.С.).

Наші вихованці – постійні учасники та переможці акцій, конкурсів, проектів як на шкільному, так і на міському та обласному рівнях:

  • Личковський Микита (7-Б кл.) здобув ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (керівник – Піддубна А.М.);
  • Дарія та Дмитро Кухлевські (8-Б кл.) здобули ІІІ місце в міському фестивалі-конкурсі двійнят та близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого» (керівники – Дужич О.О., Піддубна А.М.);
  • Пашинська Дарина та Жданюк Вероніка (4-Б кл.) здобули І місце в міській виставці-конкурсі «Новорічний подарунок» (керівник – Матерецька Р.М.);
  • Круковець Поліна (10-А кл.) здобула І місце в міській виставці-конкурсі «Подушечки-подушки: для сну і не тільки» (керівник – Лін В.В.);
  • Недошитко Ксенія (10-А кл.) здобула І місце в міському конкурсі малюнків «Чиста енергія – чисте довкілля» (керівник – Піддубна А.М.)
  • Юган Поліна (6-Б кл.) здобула перемогу у міському заочному конкурсі дитячих малюнків, поробок та композицій «Великдень у наших родинах» (керівник – Розкладай Л.С.).

Протягом навчального року учні школи брали активну участь у спортивному житті міста.

В рамках міської шкільної спартакіади, що проходила протягом всього навчального року, команда школи брала участь в наступних змаганнях: з міні-футболу “Адреналін-Ліга”, фестиваль “Нащадки козацької слави”, волейбол, баскетбол, “Веселі старти”.

Наші спортсмени зайняли ІІІ місце у Чемпіонаті міста з футболу (3-4 класи), І місце – «Веселі старти», VІ місце – у змаганнях з баскетболу, IІІ місце – у змаганнях з волейболу.

Іовенко В., учень 8-Б класу, став претендентом на звання учень року у номінації “Високі спортивні досягнення”.

Кращі спортсмени школи: Гордієнко С. (4-А), Назарук Д. (5-Б), Драганчук Д. (5-Б), Лисковець О. (5-В), Яцюк Д. (5-В), Рикальський О. (5-А), Матвійчук Д. (9-В), Семенюк Д. (9-В), Калитка А. (9-В), Сирота Т. (9-Б), Громик К. (11-Б), Шинкалюк А. (9-А), Коваленко В. (11-Б), Олач В. (11-Б), Крижан І. (10-Б), Григоренко А. (10-Б), Петренко (10-Б), Лисковець А. (11-А), Іовенко В. (8-Б), Калюх А. (8-Б), Войтюк В. (9-Б), Парубець С. (9-Б).

Догори